Platinum partner
17
Років досвіду
28
Верифікованих рекомендацій
11
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
119
Ексклюзивних об'єктів
30
Рекламна активність
10623
Останній візит на сайт
сьогодні
Що відбувається на ринку нерухомості Харкова? Що відбувається на ринку нерухомості інших міст України? Маю що вам відповісти, бо спостерігаю за цим процесом кожен день. І так, ринок рухається, угоди складаються щодня. Якщо ви маєте наміри продати, купити або здати в оренду нерухомість (житлову або комерційну), давайте почнемо з консультації.

Продаж будинків (1)

  • AvramenKo
    32 000 $
    328 $/м²

    Анюти, 31

    98 / 43 / 5 м²
    1 поверх
    21 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продам будинок в Новій Мерефі (Вільхуватка), 43 км від станції метро Холодна Гора. Код обєкта - SH-222-736 Село Нова Мерефа знаходиться на лівому березі річки Джгун. 1,3 км від зупинки транспорту. 8 км від селища Нова Водолага. 43 км від станції метро Холодна Гора (Харків). Будинок з червоної цегли. Покрівля - шифер. Загальна площа - 97,6 кв.м: кухня - 5 кв.м, п'ять кімнат, санвузол з ванною та туалетом. Капітальний ремонт, меблі, побутова техніка, металопластикові вікна, натяжна стеля. Опалення - газовий котел, гаряча вода - бойлер. Вода - свердловина, каналізація - яма. Інтернет. Земельна ділянка - 21,2 сот. Кадастровий номер - 6324283002:00:000:0185 На ділянці - літня кухня. Варті...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.